preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Prof. Blaž Mađer" Novigrad Podravski

Login
Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Upis u srednju školu

Klikom na fotografiju otvara se portal www.upisi.hr

Djelatnici škole
Predmetni i razredni nastavnici i stručni suradnici
Administrator / datum: 25. 1. 2017. 14:30

  

 

Ravnatelj, stručni suradnici i administrativno osoblje

1.

Lidija Peroš, ravnateljica

2.

Katarina Švarbić, pedagoginja 

 

3.

Dijana Bagarić, knjižničarka (porodiljni dopust)

Valentina Jakubin, knjižničarka (zamjena)

4.

Zorica Šestak, tajnica

5.

Marina Borić, računovotkinja

 

 

 

Predmetna nastava

6.

Petra Rožmarić HRV (rodiljni dopust)

Marina Šapina,  HRV (zamjena)

7.

Petar Picer,  HRV

8.

Damir Betlehem,  MAT

9.

Miroslav Šošić,  MAT

10.

Kristina Ružić,   LK

11.

Sanja Kovačić,  GK    

12.

Ana Posnjak,   EJ (rodiljni dopust)

Tina Zgorelac EJ (zamjena)

13.

Valentina Šifkorn, EJ     

14.

Irena Flajs,  NJEM.J. (rodiljni dopust)

Anja Hrženjak, NJEM.J. (zamjena)                                      

15.

Petra Čiček Pomper  FIZ

16.

Andreja Nikolić,  PiD, BIO, KEM (pl.dopust za njegu djeteta)

Katarina Sabolić, PID, BIO, KEM (zamjena)

17.

Danijela Bakovljanec,  POV                              

18.

Jasminka Hrenić, GEO                                               

19.

Božica Ruk, INF, TK        

20.

Zvonimir Koščić, TZK

21.

Nikola Dorčec, TZK                             

22.

Marijana Ćorić, VJ

23.

Hrvoje Šijak, VJ

 

 

 

 

 

 

 

Razredna nastava

24.

Meri Đurić,  PŠ Delovi

25.

Ivana Ferčec, PŠ Delovi

26.

Višnjica Šestak,  PŠ Plavšinac

27.

Blaženka Radmilović, MŠ

28.

Jelena Presek Kovač,

29.

Andrea Kanižanec,

30.

Biserka Međimorec,

31.

Željka Berta,

 

 

  Pomoćnici u nastavi
32. Melita Vedriš
33. Marko Jagar
34. Katarina Križić
35. Dejan Brkić
36. Mladen Bogdanić, romski pomagač

 

Tehničko osoblje

37.

 Ančica Vuljak, kuharica 

38.

Franjo Jakopović, domar

39.

Miroslav Ranilović, domar sportske dvorane

40.

Aleksandra Nikšić, spremačica

41.

 

Jasna Pozder, spremačica

42.

Tanja Rumek, spremačica sportske dvorane

43.

Nevenka  Petonjić, spremačica  u PŠ Plavšinac

44.

Tomislav Presek, spremač u PŠ Delovi

 

 

 

 

 

  


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju